O mnie

Cześć,

Jestem Kinga i witam Cię na Małych Kulinariach.

Pracuję jako fotograf kulinarny, a tutaj dzielę się ulubionymi przepisami. Nie wiem czy wiesz, ale tu była jedzona czekolada 😉

Fotografować lubiłam od zawsze. Swoje pierwsze pieniądze zarobione w prawdziwej, poważnej pracy wydałam właśnie na aparat fotograficzny, na małego, kompaktowego Canona. To właśnie od niego rozpoczął się przełom w mojej fotografii. Ilość klatek na kliszy przestała mieć znaczenie, bo mój nowy aparat miał bardzo pojemną kartę pamięci. To pozwoliło mi się bawić i eksperymentować z fotografią, co do dzisiaj namiętnie praktykuję.
Od tamtej pory wiele się zmieniło, skrystalizowała mi się wizja tego, co najchętniej umieszczam w moim kadrze. I jest to właśnie jedzenie!

Kocham gotować, piec, robić przetwory. W kuchni czuję się swobodnie. Testuję nowe smaki, eksperymentuję. Ulubionymi przepisami dzielę się właśnie tutaj, na blogu.

Tak samo jak kocham gotować, uwielbiam też fotografować i stylizować jedzenie. Niesamowite jest to jak sposób ułożenia potrawy, talerza i sztućców potrafi odmienić fotografię – danie staje się bohaterem zdjęcia i kusi, żeby go zjeść.

Mam nadzieję, że znajdziecie tu mnóstwo smakowitych inspiracji 🙂