Menu stron
TwitterRssFacebook

O MNIE

Witaj,

nazywam się Kinga i chciałabym powitać Cię na blogu Małe Kulinaria.

Blog powstał 2 lata temu kiedy przebywałam na urlopie macierzyńskim. Początkowo planowałam dzielić się tutaj pomysłami na dania dla maluszków, jednak wraz z rozwojem mojej córeczki i poszerzeniem jej menu, blog naturalnie ewoluował i przedstawia propozycje dań dla całej rodziny. W przygotowaniu codziennych posiłków staram się uwzględniać sezonowość produktów oraz brać pod uwagę ich jakość oraz pochodzenie.

W mojej kuchennej rzeczywistości towarzyszy mi mój Najdzielniejszy Pomocnik- Natalia, główna inspiracja i tester, motywator do nieustannych prób i permanentnego poszerzania wiedzy. To specjalnie dla Niej piekę bułki w kształcie królików, z jajek tworzę myszki, a żelkom nadaję kształt serduszek.
Jednocześnie to dzięki Niej głębiej zainteresowałam się tematem zdrowego odżywiania, które kiedyś znałam powierzchownie. Otworzyłam się na nowe połączenia. Przeczytałam wiele książek, które jeszcze kilka lat temu obchodziłabym szerokim łukiem. Tymi nowymi doświadczeniami chciałabym się z Tobą podzielić. Mam nadzieję, że będziesz tu często zaglądać:)

Zachęcam Cię także do zajrzenia na mój profil na Facebooku oraz Instagramie. Jestem tam bardzo często :)

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zadać pytanie lub zaproponować współpracę, wyślij wiadomość na ten adres: malekulinaria@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie,

Kinga

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...